L.U.C., Bovska i Tomasz Kot razem w teledysku “Kompromisy”

Wokalistka Bovska i popularny aktor Tomasz Kot (“Bogowie”) wystąpił w nowym klipie L.U.C.-a do utworu “Kompromisy”.

L.U.C., Bovska i Tomasz Kot we wspólnym numerze. To pierwszy singel z nadchodzącej muzyczno-filmowej płyty hiphopowego twórcy, “Good L.U.C.K”. Nieco abstrakcyjne wideo rozgrywające się na dworcu można obejrzeć poniżej.

“Good L.U.C.K” to nowa płyta laureata “Paszportu Polityki”, “Yachów” i “Mateusza Trójki” Łukasza Rostkowskiego. Pozytywne jazzowo-chilloutowe bity i sample z lat 7. stworzą tło dla grona wspaniałych gości, na płycie pojawią się m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy, Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka.

Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z GrubSonem.

L.U.C. określa swoje dzieło jako sarkastyczną, ale i pozytywną opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich losów.

– Wszyscy gramy w tym samym filmie/każdy tkwi w innej scenie/te same role, klatki, klapsy i chwile w dekoracjach życia przewrotność drzemie – słyszymy w otwierającym longplay utworze.

W ramach promocji “Good L.U.C.K” odbędą się koncerty. Oto ich harmonogram:

17 marca – PPA, Wrocław, Stary Klasztor
22 marca – Warszawa, Niebo
23 marca – Chorzów, CHCK
24 marca – Poznań, C.K. Zamek
14 kwietnia – Gdańsk, B90
19 kwietnia – Kraków, Forty Kleparz
22 kwietnia – Lublin, Festiwal Wschody

L.U.C. właściwie Łukasz Rostkowski to polski raper, beatbokser, producent muzyczny, kompozytor, a także reżyser teledysków, związany z Wrocławiem.

Autor wielu konceptualnych albumów i projektów, również społecznych. Założyciel, frontman i współproducent projektu muzycznego Kanał Audytywny. Jest laureatem Paszportu “Polityki”, Yachów i Mateusza Trójki.

▸ Przeczytaj także: Rita Ora nago na plaży! Fani proponują seks! (ZDJĘCIA)

▸ Przeczytaj także: Siostra Godlewska w teledysku “Taka niunia”

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!