MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleAlvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na Life Festival w Oświęcimiu

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas na Life Festival w Oświęcimiu
A

REKLAMA
REKLAMA

Alvaro Soler, Blue Cafe i Vera Jonas wystąpią na tegorocznej edycji Tauron Life Festival w Oświęcimiu. Artysta zaśpiewa drugiego dnia imprezy, 15 czerwca. Tego samego dnia na scenie pojawi się rodzima gwiazda pop z soulowym zacięciem, czyli Blue Cafe i Vera Jonas Experiment – grupa, który podbija europejską scenę alternatywną.

Uwielbiany przez polską publiczność hiszpański wokalista podbił serca Polaków w 2014 roku – jego singel “El Mismo Sol” był najczęściej granym utworem przez polskie stacje radiowe.

REKLAMA

Wydany rok później album “Eterno Agosto” pokrył się aż trzykrotnie platyną, a piosenki z tej płyty – “Sofia”, “Agosto” czy “Animal” – przez długie tygodnie okupowały najwyższe miejsca na listach przebojów. Wielkim hitem okazał się też utwór “Libre” nagrany w 2016 r. w duecie z Moniką Lewczuk.

Zespołu Blue Cafe nikomu nie trzeba przedstawiać. To niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, która swoją muzyką porywa kolejne pokolenia. Obecnie zespół pracuje nad nową płytą.

Mniej znana, ale nie mniej utalentowana grupa Vera Jonas Experiment została założona przez młodą węgierską piosenkarkę, gitarzystę i autorkę tekstów. Mają już na koncie występy w Rumunii, Austrii, Niemczech i Holandii, a w Japonii ukazała się jedna z płyt zespołu.

15 czerwca wystąpi również Carlos Santana. Więcej informacji na temat muzyków występujących na TLFO 2018 można znaleźć w sekcji artyści.

▸ Przeczytaj także: Eminem i Ed Sheeran razem w klipie do hitu River

▸ Przeczytaj także: Rita Ora nago na plaży! Fani proponują seks! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA