“Come” francuskiej wokalistki JAIN najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki jednej stacji telewizyjnej, a od kilku tygodni “Come, come my baby come…” słychać z anteny największych stacji radiowych w Polsce.

Jain
okładka albumu JAIN

Utwór dotarł także na 1. miejsce polskiej iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy!

Młoda, zaledwie 23-letnia Jain zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej.

Sympatycy oryginalnej odmiany muzyki pop ucieszą się więc z wiadomości, że cała płyta JAIN trafi do sprzedaży w Polsce już w przyszłym miesiącu.

Album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami JAIN ukaże się na płycie CD i w formie cyfrowej (zamawiając go przed premierą na iTunes już teraz otrzymasz aż 4 utwory do pobrania!) 27 listopada.

Wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli, gorąco polecamy niesamowity, pełen optycznych iluzji klip „Come”. Utwór ma już ponad 2 miliony odtworzeń, z czego prawie połowa pochodzi z naszego kraju!

ZOBACZ TELEDYSK
JAIN -COME

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!