MUZOTAKTTeledyskiŚnieżna BAiKA Piotra Banacha

Śnieżna BAiKA Piotra Banacha

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Duet BAiKA, czyli Piotr Banach i Katarzyna Sondej, opublikował klip do piosenki “Śnieg”.

“Śnieg” to klip promujący płytę “Byty zależne”. Całość została nakręcona iPadem podczas krótkiego spaceru po zaśnieżonym Szczecinie. Z efektem można zapoznać się poniżej.

REKLAMA

Album “Byty zależne” to zbiór czternastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń. Longplay trafił do sprzedaży 9 lutego.

Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – “Puk, puk”. Kafi – Katarzyna Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey “Fayrant Tour” 2017.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj także: Rita Ora nago na plaży! Fani proponują seks! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA