Meghan Trainor nie chce słuchać wymówek

Meghan Trainor opublikowała teledysk do singla “No Excuses”.

Autorka hitów “All About That Bass” czy “Me Too” udostępniła singel “No Excuses” będący zapowiedzią jej trzeciej płyty długogrającej. Piosenka jest współczesnym hymnem wołającym o równość i szacunek wobec kobiet.

Kolorowy i energetyczny klip do piosenki nakręcił Colin Tilley, mający na koncie teledyski dla Justina Timberlake’a, Rihanny, Britney Spears czy Enrique Iglesiasa.

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową – to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. Dodatkowo mocno rodzinnej – chórki do wszystkich utworów nagrywała jej mama, tata, brat i narzeczony!

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą singla “All About That Bass”. Piosenka o wyzwolonych kobietach, niewstydzących się swoich kształtów namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

zespoły weselne