Luis Fonsi i Demi Lovato śpiewają “Échame La Culpa” po angielsku

Luis Fonsi i Demi Lovato śpiewają
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Luis Fonsi i Demi Lovato opublikowali anglojęzyczną wersję przeboju “Échame La Culpa” (“Not On You”).

“Échame La Culpa” od momentu premiery w listopadzie zebrało blisko miliard odsłon na YouTube. Teraz Luis Fonsi i Demi Lovato postanowili nagrać angielską wersję przeboju (dla porządku – w oryginale Demi Lovato śpiewa refren także po angielsku). Poniżej można sprawdzić nową wersję oraz oryginał.

Luis Fonsi, który bawił Polaków podczas Sylwestra, ma na koncie kilkanaście albumów studyjnych. Ostatni z nich, “Despacito & Mis Grandes Exitos”, miał premierę w Polsce we wrześniu 2017 roku.

Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej poprzednia płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i “Charming”.

Demi Lovato jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

zespoły weselne