MUZOTAKTMUZYKANowy singielNico & Vinz, twórcy hitu "Am I Wrong" zapowiadają nowy materiał!

Nico & Vinz, twórcy hitu “Am I Wrong” zapowiadają nowy materiał!
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Znakomity norweski duet Nico & Vinz, czyli Nico Sereba i Vincent Dery, którzy parę miesięcy temu zawojowali polskie rozgłośnie radiowe singlem “Am I Wrong”, zapowiada premierowy materiał!

Jest nim EP-ka o tytule “Cornerstone”. Pięcioutworowy materiał pojawi się już w najbliższy piątek, 6 listopada. Dodatkowa dobra wiadomość jest taka, że EP-ka jest przystawką przed kolejnym, pełnowymiarowym albumem studyjnym, który Nico i Vinz chcą wydać w 2016 roku. Artyści zapowiadają duży progres, w porównaniu z tym, co znamy chociażby ze wspomnianej piosenki “Am I Wrong”.

REKLAMA

“Muzyka, jaką obecnie słyszymy, zdaje się potwierdzać tezę, że nie ma już żadnych formuł, żadnych reguł i można się bawić dowolnymi dźwiękami. Dlatego też napisaliśmy sporo piosenek, w których po prostu bawimy się tym, co nam się podoba. Stąd takie a nie inne utwory na EP-ce” – wyjaśnia Nico Sereba. “Reprezentujemy generację, która nie zwraca uwagi na podziały gatunkowe, lecz identyfikuje się z tym, co jest jej bliskie, jak miłość czy walka. Właśnie to oddaliśmy na EP-ce”.

Do powstania utworu “That’s How You Know” przyczynili się także raper i producent Kid Ink oraz piosenkarka i kompozytorka Bebe Rexha. “Próbujemy w niej nowych rozwiązań. To jedna z pierwszych piosenek, jakie napisaliśmy na EP-kę, stosując nasze nowe podejście do komponowania” – opowiada Nico.

Materiały promocyjne partnera

Przypomnijmy, że jesienią 2014 roku ukazała się pierwsza pełnowymiarowa płyta duetu dla wytwórni Warner, “Black Star Elephant”. Nagrywana była głównie w Los Angeles, w przerwach między koncertami duetu, który miał okazję supportować między innymi laureata Grammy Bruno Marsa. Album zdobył szczyt notowania w Norwegii. Promując go Nico i Vinz pojawili się w popularnych amerykańskich programach telewizyjnych, u Jimmy’ego Fallona, Jimmy’ego Kimmela, Ellen DeGeneres.

Tracklista EP-ki:
1. Lay A Little Closer
2. Our Love
3. Not For Nothing
4. Praying To A God
5. That’s How You Know feat. Bebe Rexha and Kid Ink

ZOBACZ TELEDYSK
NICO & VINZ – AM I WRONG

 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA