MUZOTAKTTeledyskiLucius żegna Irenę z Rogerem Watersem

Lucius żegna Irenę z Rogerem Watersem
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Grupa Lucius opublikowała klip promujący akustyczną płytę “Nudes”. W klipie do piosenki pojawia się Roger Waters.

Album “Nudes” na którym znalazły się akustyczne piosenki trafił do fanów 2 marca. Teraz grupa podzieliła się teledyskiem do kompozycji “Goodnight, Irene”, która jest coverem Leadbelly. Zarówno w w nagraniu jak i w teledysku udziela się Roger Waters. Klip zrealizowany w Electric Lady Studios można zobaczyć poniżej.

REKLAMA

Siłą napędową formacji Lucius są dwie charyzmatyczne wokalistki Jesse Wolfe oraz Holly Laessig, które poznały się w 2005 r. w Berklee College of Music. Do tego duetu dołączył Andrew Burri, Peter Lalish oraz Dan Molad. Ostatnie wydawnictwo pań to “Good Grief” z 2016 roku.

Roger Waters w ubiegłym roku wydał longplay “Is This the Life We Really Want?”. Pierwszy od 25 lat album byłego członka Pink Floyd ukazał się 2 czerwca. W studiu byłego Anglika wspierał producent Nigel Godrich (Radiohead, Beck), który nie tylko czuwał nad brzmieniem, ale także grał na klawiszach i gitarze. Wśród współpracowników znaleźli się ponadto perkusista Joey Waronker (Atoms For Peace) oraz członkowie brooklyńskiej indiepopowej formacja Lucius. Poprzedni regularny longplay Rogera Watersa to “Amused to Death” z września 1992 roku. W 2005 artysta wydał operę “Ça Ira”.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA