Zobacz Jennifer Lopez w podwójnej roli w serialu “Will i Grace”

Jennifer Lopez ponownie wystąpiła w serialu “Will i Grace”, na dodatek w podwójnej roli.

Gwiazda muzyki i ekranu zagrała samą siebie, czyli Jennifer Lopez, oraz postać z innego serialu, dokładnie bohaterkę kryminalnej produkcji “Uwikłana”, czyli nowojorską policjantkę Harlee Santos.

Poniżej można obejrzeć dwa klipy zapowiadające odcinek z Jennifer Lopez. Epizod z podwójną rolą artystki zostanie wyemitowany w USA 8 marca.

Amerykanka gościła już w dwóch odcinkach szóstego sezonu “Will i Grace”, a także w premierowym epizodzie siódmej odsłony popularnego sitcomu. Oryginalna produkcja “Will i Grace” zdobyła 16 statuetek Emmy (z 83 nominacji). Cykl wrócił we wrześniu 2017 roku z 9. sezonem. Zamówiono już 10. część.

Do swych ról wrócili Debra Messing (Grace), Eric McCormack (Will), Megan Mullally (Karen) i Sean Hayes (Jack).

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje “If You Had My Love”, “I’m Real”, “On the Floor”, “Jenny from the Block”, “Play” czy “All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album “A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, “Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu “Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Gwiazda potwierdziła też udział w romantycznej komedii “Second Act”.

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

https://www.youtube.com/watch?v=5vU5ZWs5cUU

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Happy Prince – Don’t Let Go (zobacz teledysk)

https://www.youtube.com/watch?v=-QVeUgPKeX4

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!