Grupa Kasabian uratowała małżeństwo

Kasabian
Kasabian fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Fanka Kasabian, Samantha Sugden, wkrótce może liczyć na propozycję małżeńską.

Kasabian wybiera się w najbliższym czasie w trasę koncertową w Anglii. Grupa zagra koncerty m.in. w Royal Albert Hall w Londonie. Nie wszystkim fanom udało się kupić bilety, a szczególnie pokrzywdzona okazała się Samantha Sugden, która odczekała swoje w kolejce a biletu nie dostała. Najgorsze, że jej chłopak Gavin Baron obiecał jej oświadczyny podczas koncertu.

Gdy członkowie Kasabian usłyszeli o sprawie ufundowali bilety dla pary.

– Początkowo brzmiało to nieco niedorzecznie – wspomina basista Chris Edwards. – Ale jak zobaczyliśmy kolejki, uznaliśmy, że trzeba docenić ludzi kochających muzykę.

– Nie moKasabiangłem uwierzyć w ofiarność zespołu – mówi Gavin Baron. – Na początku był to tylko żart, ale teraz wygląda to całkiem poważnie. Zaoszczędziłem pieniądze na właściwy pierścionek. Chce się jej oświadczyć jak trzeba. Zasłużyła na to.

Grupa Kasabian istnieje od 1997 roku, ale swój imienny debiut wydała dopiero w 2004. Krążek trzykrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii.

W dotychczasowej karierze sprzedali blisko 6 milionów płyt. Na koncie mają aż 7 nagród magazynu NME, 4 statuetki Q Awards i nagrodę Brit Award. Ostatni album zespołu “For Crying Out Loud” ukzała sie w 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Justin Bieber popiera ograniczenie dostępu do broni

▸ Przeczytaj także: Poznaj Shanguy i ich nową propozycję La Louze! Zakochasz się!

zespoły weselne