Nowy album Anne-Marie już dostępny w przedsprzedaży!

Premiera debiutanckiej płyty "Speak Your Mind" 27 kwietnia 2018!

Nowy album Anne-Marie już dostępny w przedsprzedaży!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

„Speak Your Mind” to tytuł jednej z najbardziej wyczekiwanych popowych premier 2018 roku – debiutanckiego albumu pochodzącej z Wielkiej Brytanii Anne-Marie.

Na płycie “Speak Your Mind” znajdą się wszystkie dotychczasowe przeboje Anne-Marie, z “Ciao Adios”, “Alarm” i “Heavy” na czele.

Podstawową wersję wypełni 12 utworów. Dodatkowo wersja deluxe będzie zawierać między innymi mega hit “Rockabye” nagrany wspólnie z Clean Bandit oraz Seanem Paulem. Album jest efektem dwuletniej pracy artystki, która zaowocowała osobistymi utworami, z którymi łatwo się utożsamić.

Pierwszą pozycją na płycie jest utwór “Cry”, dedykowany byłym chłopakom. Kompozycja “Perfect” przypomina o pielęgnowaniu miłości do siebie i wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Natomiast utwór “2002” to wspomnienie czasów dzieciństwa, który Anne-Marie napisała wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem Sheeranem.

Ostatnim singlem, który promuje album jest utwór “Friends”. Piosenka jest efektem współpracy Anne-Marie i Marshmello, amerykańskiego producenta muzyki elektronicznej i didżeja, który zyskał sławę remiksując piosenki Jacka Ü (megahit “Where Are U Now” z udziałem Justina Biebera) i Zedda.

Piosenki z nowej płyty Anne-Marie polscy fani artystki usłyszą w tym roku na żywo co najmniej trzy razy! Angielka najpierw wystąpi na solowym koncercie w warszawskiej Stodole (14 kwietnia), a 11 i 12 sierpnia będzie supportować Eda Sheerana na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tracklista płyty:
1. Cry
2. Ciao Adios
3. Alarm
4. Trigger
5. Then
6. Perfect
7. FRIENDS
8. Bad Girlfriend
9. Heavy
10. 2002
11. Can I Get Your Number
12. Machine

Bonusy na wersji deluxe:
13. Breathing Fire
14. Some People
15. Used to Love You
16. Track 16
17. Rockabye

▸ Przeczytaj także: Eryk Waszczuk: Wyjątkowy głos z The Voice Kids podbija Internet!

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

zespoły weselne