MUZOTAKTMUZYKANowy singielColdplay zapowiada nowy album i prezentuje nowy singiel!

Coldplay zapowiada nowy album i prezentuje nowy singiel!
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Brytyjska grupa Coldplay zapowiedziała premierę siódmej płyty studyjnej.

Następca znakomitego albumu “Ghost Stories” z wiosny 2014 roku, będzie nosić tytuł “A Head Full Of Dreams”, zaś jego premierę wyznaczono na 4 grudnia 2015 roku. Na płycie będzie można usłyszeć wspaniałych gości. Płytę Guya Berrymana (gitara, basowa, chórki, klawisze, instrumenty perkusyjne), Jonny’ego Bucklanda (gitara prowadząca, chórki, klawisze, harmonijka), Willa Championa (perkusja, chórki, fortepian) i Chrisa Martina (śpiew, fortepian, klawisze, gitara rytmiczna), zapowiada singlowa piosenka “Adventure Of A Lifetime”.

REKLAMA

Piosenki na “A Head Full Of Dreams” kwartet nagrywał w Malibu, Los Angeles i Londynie. Produkcję Coldplay powierzyli norweskiemu duetowi Stargate (Tor Erik Hermansen i Mikkel Storleer Eriksen) oraz wieloletniemu współpracownikowi Rikowi Simpsonowi. Na albumie pojawią się wspaniali goście, między innymi Beyoncé, Noel Gallagher, Tove Lo i Merry Clayton. Anglicy zawarli na płycie 11 piosenek oraz jeden ukryty utwór, “X Marks The Spot”.

“A Head Full Of Dreams” jest następcą wspomnianego “Ghost Stories”, który okazał się wielkim sukcesem i sprzedał się na całym świecie w blisko czterech milionach kopii. W Polsce album z 2014 roku dotarł na szczyt listy OLIS i pokrył się platyną.

Materiały promocyjne partnera

Coldplay nie zagrał regularnego tournée po “Ghost Stories”. Tym razem to się zmieni. Muzycy zapewniają, że po ukazaniu się “A Head Full Of Dreams” wyruszą w trasę koncertową po całym świecie.

POSŁUCHAJ SINGLA
COLDPLAY – ADVENTURE OF A LIFETIME

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA