Ola Gintrowska zaśpiewa utwór będący nowym sygnałem programu „Must Be The Music”.

Premierowe wykonanie piosenki na żywo – już w niedzielę, 8 listopada, na antenie telewizji Polsat w półfinale programu.

Wykorzystany w czołówce „Must Be The Music” utwór „Missing” to jednocześnie debiutancki singiel Gintrowskiej, zapowiadający jej pierwszy album. Kompozytorem utworu jest Robert Janson, twórca i lider Varius Manx, autorką tekstu sama wokalistka.

Ola Gintrowska to wprawdzie debiutantka na polskiej scenie muzycznej, ale już w pełni dojrzała i ukształtowana artystycznie. Jej głos o unikatowej barwie zmienia się w zależności od rodzaju muzyki, przez klasyczny, operowy, liryczny do rozrywkowego. Zachwyca głębią dolnych rejestrów, jak i delikatnością przełamaną wielką mocą w wysokich skalach.

Całości dopełnia wyjątkowa wrażliwość artystki, która jako bliska krewna znanego barda Przemysława Gintrowskiego dorastała w środowisku wysoko ceniącym kulturę słowa i muzyki.

Gintrowska ukończyła wydział śpiewu operowego, a następnie studiowała sztuki dramatyczne na Kingston University w Londynie, gdzie nauczyła się łączyć śpiew z aktorstwem. W jej sztuce zrozumienie słów i umiejętność przekazania ich poprzez śpiew jest równie ważne co czystość dźwięku i barwa głosu. Sama pisze teksty na swoją pierwszą płytę.

Ola Gintrowska występowała już m.in. w spektaklach musicalowych i burleskowych w Londynie (m.in. „This is Musical”, „Gems From The Shows” oraz „Cell Block Tango”) oraz na galach Nagród Kisiela, gdzie prezentowała m.in. utwory Przemysława Gintrowskiego. Nie stroni też od wielkiego ekranu, zagrała m.in. w dramacie Barbary Sass „W imieniu diabła”. Obecnie bierze udział w najnowszej produkcji Jana Kidawy-Błońskiego „Gwiazdy”.

Singiel „Missing” to zapowiedź debiutanckiego albumu „Aura”, który już niebawem pokaże pełnię talentu nowej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
OLA GINTROWSKA – MISSING

https://www.youtube.com/watch?v=CfpR0g2wb1Q

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!