Zobacz “Liczydło” Mery Spolsky

Mery Spolsky opublikowała trzeci klip z debiutanckiej płyty “Miło było pana poznać”.

Tym razem wybór padł na kompozycję “Liczydło”. Kolorowy, delikatnie animowany i pełen Mery Spolsky teledysk można zobaczyć poniżej.

– Spędziliśmy na planie milion godzin z niesamowitą ekipą Strójmiasta, której chciałabym podziękować z całego serca. Można było na nich liczyć #verymuch. Wszystko odbyło się w miejscu, które serce spolsky bardzo pokochało, bo w Studio Panika – napisała Mery Spolsky.

– Jestem wzruszona, że mogę Wam już wreszcie pokazać obrazek do “Liczydła”, ponieważ paraduję tam w stylizacjach z SzaFa MerySpolsky oraz ponownie nawiedzam Piotra Tołoczko, któremu dziękuję za to, że zgodził się znowu zagrać w moim klipie.

Teledysk wyreżyserował i napisał scenariusz Krzysztof Kujawski. W wideo pojawia się także tancerki Ashaki i Lu Black Gal.

Mery Spolsky niedawno otrzymała dwie nominacje do Fryderyków. Za debiut roku oraz album roku w kategorii elektronika.

Album “Miło było pana poznać” ukazał się 15 września 2017. Wcześniej artystka zaprezentowała klipy do piosenek “Miło było pana poznać” oraz “Alarm”.

▸ Przeczytaj także: Eryk Waszczuk: Wyjątkowy głos z The Voice Kids podbija Internet!

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
PODZIEL SIĘ