MUZOTAKTNEWSYMuzykaSZA ma sześc nowych piosenek

SZA ma sześc nowych piosenek
S

REKLAMA
REKLAMA

Na reedycji albumu „Ctrl” SZA znajdzie się co najmniej sześc nowych piosenek.

Data premiery reedycji nie jest jeszcze znana, ale już wiemy że na płycie znajdzie się przynajmniej sześc nowych kompozycji amerykańskiej gwiazdy. O reedycji poinformowała SZA za pomocą Twittera.

Amerykanka otrzymała aż pięć nominacji do nagrody Grammy za album „Ctrl”. Ostatecznie jednak nagrody powędrowały do innych artystów. Najlepszą nową artystką została Alessia Cara.

REKLAMA

– Byłam wściekła jak cholera – mówi SZA.

– W pewnym momencie zostałam tak wciągnięta w tę zabawę z nagrodami, że zaczęłam myśleć, że o to w tym wszystkim chodzi. Tak naprawdę nie spodziewałam się, że ten album będzie tak chętnie słuchamy. Jestem szczęśliwa, że ludzie chcą słuchać mojej muzyki. To jest dla mnie najważniejsze.

Solána Rowe, jak naprawdę nazywa się SZA, ma na koncie także EP-ki „See.SZA.Run” (2012), „S” (2013) i „Z” (2014). Współpracowała z takimi twórcami jak Kendrick Lamar czy Chance the Rapper. Wśród inspiracji wymienia Billie Holiday, Red Hot Chili Peppers, Björk, Jamiroquai czy Wu-Tang Clan. Niedawno nagrała piosenkę z „What Lovers Do” z Maroon 5.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • SZA
REKLAMA