Cameron Diaz skończyła z aktorstwem

Cameron Diaz skończyła z aktorstwem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Cameron Diaz najwyraźniej bez szumnych ogłoszeń przeszła na aktorską emeryturę. Informację przekazała koleżanka po fachu, Selma Blair.

Cameron Diaz postanowiła, że nie będzie już występować w filmach, gdyż woli spędzać czas w domu z mężem, Benjim Maddenem.

Selma Blair wybrała się na lunch z Cameron Diaz, podczas którego wspominały swój film “Ostrożnie z dziewczynami”. Kiedy Blair zasugerowała sequel, dowiedziała się, że Diaz nie zamierza już grać.

– Cameron powiedziała, że przeszła na aktorską emeryturę, że skończyła z aktorstwem – zdradziła Selma Blair. – Ona nie musi już robić filmów. Ma wspaniałe życie. Nie wiem, co by ją skłoniło do powrotu. Jest szczęśliwa.

Cameron Diaz ostatnio na ekranie można było oglądać w “Annie” z 2014 roku.

Dorobek Selmy Blair zamyka “Mom and Dad”. Ostatnio zajęta jest na planie serialu “Heathers”, na podstawie obrazu “Śmiertelne zauroczenie”.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

▸ Przeczytaj także: Eryk Waszczuk: Wyjątkowy głos z The Voice Kids podbija Internet!

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
PODZIEL SIĘ