MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMadonna opowie o baletnicy z Sierra Leone

Madonna opowie o baletnicy z Sierra Leone
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Madonna wyreżyseruje film “Taking Flight”, którego bohaterką będzie baletnica Michaela De Prince.

Michaela De Prince urodziła się w Sierra Leone jako Mabinty Bangura. Dziewczynka w wieku 3 lat trafiła do sierocińca w ogarniętym wojną Sierra Leone. Po tym jak sierociniec zbombardowano Mabinty Bangura znalazła się w obozie dla uchodźców, skąd adoptowali ją w wieku czterech lat Elaine i Charles DePrince z New Jersey. Oprócz Michaeli państwo DePrince mają dziesięcioro dzieci, z czego dziewiątka jest adoptowana. Michaela De Prince zadebiutowała jako profesjonalna baletnica w wieku 17 lat w Joburg Ballet w Republice Południowej Afryki. W 2016 roku zagrała w klipie Beyoncé “Lemonade”, a w tym momencie jest solistką w Narodowym Balecie Holandii.

REKLAMA

– Droga jaką przebyła Michaela De Prince przemawia do mnie jako do artystki i aktywistki, która doskonale zdaje sobie sprawę z przeciwności losu – mówi Madonna. – Mamy niepowtarzalną możliwość zwrócić uwagę na Sierra Leone i pozwolić Michaeli De Prince być głosem sierot, obok których dorastała.

Film powstanie na podstawie wspomnień napisanych wspólnie przez Michaelę i Elaine DePrince “Taking Flight: From War Orphan to Star Ballerina”. Scenariusz napisze Camilla Blackett. Film powstanie dla wytwórni MGM.

Madonna wydała swój trzynasty longplay – “Rebel Heart” – w marcu 2015 roku.

Materiały promocyjne partnera

W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się “Like A Virgin”, “Papa Don’t Preach”, “Like A Prayer”, “Vogue”, “Take A Bow”, “Frozen”, “Music”, “Hung Up” czy “4 Minutes”.

Madonna ma na koncie reżyserię dwóch filmów. Zarówno “W.E.” jak i “Mądrość i seks” nie zostały zbyt przechylnie przyjęte przez krytyków.

▸ Przeczytaj także: Eurowizja 2018: Gromee wydaje debiutancką płytę!

▸ Przeczytaj także: Per Gessle w Polsce w ramach europejskiej trasy z muzyką Roxette!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA