„Prawdziwi przyjaciele dźgną cię nożem z przodu” – tak komentuje przesłanie utworu „True Friends”, Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon.

Jest to kolejny, po “Happy Song” i „Throne”, singiel pochodzący z wydanej niedawno piątej płyty zespołu pt. „That’s The Spirit”. Gościnnie zagrał w nim brytyjski aktor Steve Oram (Turyści, Złe wychowanie, To już koniec).

Płyta ‘That’s The Spirit’ zadebiutowała na #1 miejscu amerykańskiego zestawienia Billboardu oraz na #1 iTunes w 19 krajach.

Na krążku znajduje się jedenaście utworów zapewniających ekscytujące doznania pełne wielkich riffów, świetnych wokali i stadionowych piosenek. Album nagrano na Santorini w studio Black Rock, zmiksowano go w Londynie, a zmasterowano w Nowym Jorku. a produkcją zajęli się sami Oli Sykes i Jordan Fish.

Bring Me The Horizon zakończyli właśnie trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, a teraz rozpoczynają trasę po Wielkiej Brytanii. Zespół jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych młodych formacji deathcore’owych.

ZOBACZ TELEDYSK
BRING ME THE HORIZON – TRUE FRIENDS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!