Adam Stachowiak w nowym wydaniu! (zobacz teledysk Utopieni)

Adam Stachowiak powraca z nowym singlem pt. Utopieni.

Po sukcesie hitów “Mamo” i “Wracam co noc”, Adam Stachowiak wraca w nowym wydaniu i wyrusza w trasę koncertową 2018 ze swoim zespołem!

Adam Stachowiak stał się objawieniem muzycznego show “The Voice of Poland” gdzie pod namową jednego z trenerów odważył się po raz pierwszy publicznie wykonać własny utwór pt. “Mamo”. Wokalista tuż po premierze odcinka zwrócił na siebie uwagę widzów i zyskał popularność w sieci.

Nowy singiel “Utopieni” to historia poznania mojej żony, zamknięta w niepowtarzalnych brzmieniach gitar, emocjach i gatunkach muzycznych, towarzyszących mi przez całe życie. (Adam Stachowiak)

Anioła, o którym wspominam, mogliście poznać w utworze “Mamo”. Spotkaliśmy się dawno, zupełnie przypadkowo w jednej z hotelowych restauracji. Napisałem ten numer w podziękowaniu dla niej i na pamiątkę dla nas. Cieszę się, że w końcu zgodziła się wystąpić w tej roli – nie wyobrażałem sobie nikogo na jej miejscu. W klipie wystąpił także cały mój zespół i najbliżsi przyjaciele, za co jestem po stokroć wdzięczny! Dziękuję! (Adam Stachowiak)

▸ Przeczytaj także: Ariana Grande i Miley Cyrus śpiewają dla ofiar przemocy (WIDEO)

zespoły weselne