KaRRamBa i Joanna Borysewicz w teledysku “Zabiję!”

“Zabiję!” to singiel promujący najnowszy – trzynasty album KaRRamBy, zatytułowany “Kryminalna Polska”.  

Utwór “Zabiję!” jest owocem muzycznej współpracy rapera KaRRamBy z Joanną Borysewicz, znaną m.in. z gorących sesji foto w prestiżowych magazynach dla panów, z głośnej kilka lat temu sexafery, która zakończyła się dla niej wyrokiem sądowym.

Joanna to córka uwielbianego od lat gitarzysty kultowej polskiej grupy Lady Pank – Janka Borysewicza. 

Podczas jednej z nietuzinkowych imprez – domówek, na którą zaprosiła mnie Joasia, nasze rozmowy zeszły tradycyjnie na tematy muzyczne. Okazało się wówczas, że Joanna ma własne studio muzyczne i sporo ciekawych pomysłów w szufladzie. Słysząc zajawkę kawałka “Zabiję!” natychmiast poczułem moc tej kompozycji, która wymieszana z mocnym tekstem oraz ze wspaniałym wokalem Joanny spowodowały, że włosy na rękach stanęły mi dęba i przeszyły mnie te cudowne muzyczne ciary. Od razu poczułem, że to jest genialny kawałek, który w odpowiedniej aranżacji idealnie pasuje na mój najnowszy album.” – opowiada KaRRamBa na temat początków muzycznej współpracy z Joanną Borysewicz. 

 „Powstał tekst i obrazek o miłości i związku z perspektywy dobrej, ciepłej, kochającej kobiety z facetem, który by zapewnić swojej ukochanej życie na najwyższym poziomie zbacza na kryminalną, gangsterską drogę.” – dodaje raper. 

Po latach KaRRamBa powraca ze świeżym albumem, zatytułowanym “Kryminalna Polska”, gdzie po raz pierwszy – jeśli chodzi o warstwę muzyczną utworów – raper w pełnym zaufaniu powierzył ich produkcję młodemu zdolnemu producentowi, kryjącemu się pod pseudonimem MB Productions. Współpraca zaowocowała trzynastoma utworami, tekstowo opartymi przede wszystkim na prawdziwych, życiowych sytuacjach KaRRamBy oraz jego znajomych ze świata przestępczego, którzy obecnie postrzegani są jako ludzie – legendy polskiej mafii, są zapraszani do telewizyjnych programów, wywiadów prasowych oraz do nowych filmów znanych i popularnych polskich reżyserów.

W utworach usłyszymy gościnnie młodą wokalistkę Ervi, którą wielbiciele KaRRamBy poznali już na koncertach oraz w teledysku do utworu “[email protected]!” oraz Joannę Borysewicz, która do tej pory nie ujawniała swojego talentu wokalnego. 

KaRRamBa, to jeden z prekursorów muzyki rap w Polsce. Zadebiutował na rynku muzycznym ponad 20 lat temu, odnosząc spektakularne sukcesy, przekładające się na ogromną popularność artysty oraz na niesamowitą sprzedaż jego albumów, które już wtedy pokryły się złotem i platyną. W ostatnich latach przypomniał się w mediach jako twórca, autor i lider humorystycznego projektu muzycznego PeWeX.

▸ Przeczytaj także: Ariana Grande i Miley Cyrus śpiewają dla ofiar przemocy (WIDEO)

zespoły weselne