Thomas Martin wraca w nowym wydaniu (posłuchaj Powiedz Jeszcze Raz)

Thomas Martin wraca w nowym wydaniu (posłuchaj Powiedz Jeszcze Raz)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Powiew wiosny oraz zastrzyk pozytywnej energii – to wszystko usłyszycie w najnowszym singlu, który prezentuje Thomas Martin! „Powiedz Jeszcze Raz” to utwór piękny i nastrojowy, a zarazem dynamiczny. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Thomas Martin wraca z nowym singlem pt. “Powiedz Jeszcze Raz”. To utwór idealny na wiosenne dni. Jego lekkość, charakterystyczny przebojowy refren oraz ciekawa barwa głosu Thomasa powodują, że piosenka szybko i na długo pozostaje w pamięci.

Singiel powstał przy współpracy Krzysztofa KASY Kasowskiego, Mikołaja Kaczorowskiego oraz producenta Chrisa Toffsona znanego m.in. ze współpracy z takimi gwiazdami jak: Jeden Osiem L, Nowator, Mateusz Mijal, czy Sylwia Grzeszczak. Artyści poznali się podczas koncertu Thomasa i rozpoczęli współpracę.

Thomas Martin – polski wokalista o charakterystycznej barwie głosu. Jeden z najlepszych dj-ów eventowych w Polsce.

Thomas ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Przygodę z muzyką rozpoczął w Teatrze Rampa grając 2 lata w „Jeźdźcu Burzy”. Wystąpił w najbardziej prestiżowych miejscach w Polsce, jak Atlas Arena czy Hard Rock Cafe.

Ma za sobą występy w programach „Must Be The Music” oraz „Idol”. Supportował i współpracował z wieloma artystami m. in. Natalia Nykiel, Ania Dąbrowska, Sylwia Grzeszczak, Robert Janowski, Mateusz Mijal, Krystyna Prońko, T.Love, Jimmie Wilson, Nick Sinckler, Alicja Majewska. Artysta zwyciężył również w konkursie Muzyczne Talenty.

Aktualnie Thomas Martin pracuje nad debiutanckim albumem. Właśnie ukazał się jego kolejny singiel “Powiedz Jeszcze Raz”.

▸ Przeczytaj także: Ariana Grande i Miley Cyrus śpiewają dla ofiar przemocy (WIDEO)

zespoły weselne