MUZOTAKTPolecamyMike Shinoda próbuje nie śpiewać o Chesterze (posłuchaj About You)

Mike Shinoda próbuje nie śpiewać o Chesterze (posłuchaj About You)
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Mike Shinoda z Linkin Park opublikował kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty “Post Traumatic”.

Tym razem wybór padł na kompozycję “About You”. Klip do piosenki, w której udziela się raper blackbear można zobaczyć poniżej.

– Na początku gdy pisałem materiał na płytę chciałem pisać o tym co wydarzyło się z Chesterem Benningtonem – mówi Mike Shinoda. – Później jednak nie chciałem już o tym pisać. Ale im bardziej nie chciałem, tym bardziej teksty które powstawały były o nim. I o tym właśnie śpiewam w refrenie.

REKLAMA

Longplay otrzymał wszystko wyjaśniający tytuł “Post Traumatic”. Premierę krążka, który wypełni 16 nagrań, wyznaczono na 15 czerwca. W ramach promocji dzieła, Mike Shinoda opublikował wcześniej “Crossing A Line” i “Nothing Makes Sense Anymore”.

Przypomnijmy, że w styczniu Mike Shinoda wypuścił EP-kę “Post Traumatic”. Piosenki z krążka także trafią na nadchodzące długogrające dzieło.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

Materiały promocyjne partnera

15 grudnia 2017 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo Linkin Park, “One More Light Live”. Dzieło stanowi zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

▸ Przeczytaj także: Koncert charytatywny S.O.S. Syria

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA