Mike Shinoda próbuje nie śpiewać o Chesterze (posłuchaj About You)

Mike Shinoda z Linkin Park opublikował kolejną piosenkę z nadchodzącej płyty “Post Traumatic”.

Tym razem wybór padł na kompozycję “About You”. Klip do piosenki, w której udziela się raper blackbear można zobaczyć poniżej.

– Na początku gdy pisałem materiał na płytę chciałem pisać o tym co wydarzyło się z Chesterem Benningtonem – mówi Mike Shinoda. – Później jednak nie chciałem już o tym pisać. Ale im bardziej nie chciałem, tym bardziej teksty które powstawały były o nim. I o tym właśnie śpiewam w refrenie.

Longplay otrzymał wszystko wyjaśniający tytuł “Post Traumatic”. Premierę krążka, który wypełni 16 nagrań, wyznaczono na 15 czerwca. W ramach promocji dzieła, Mike Shinoda opublikował wcześniej “Crossing A Line” i “Nothing Makes Sense Anymore”.

Przypomnijmy, że w styczniu Mike Shinoda wypuścił EP-kę “Post Traumatic”. Piosenki z krążka także trafią na nadchodzące długogrające dzieło.

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

15 grudnia 2017 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo Linkin Park, “One More Light Live”. Dzieło stanowi zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

▸ Przeczytaj także: Koncert charytatywny S.O.S. Syria

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!