Adam Asanov & Czadoman – “Królowie disco” (Premiera teledysku)

„Królowie disco” – taki tytuł nosi singiel, który wspólnie wykonują Adam Asanov i Czadoman.

„Królowie disco” – to kompozycja zespołu HARATACZE, do której słowa napisał Adam Asanov. Utwór, którego premiera odbyła się już w 2005 roku przybliżył zespół szerszej publiczności.

Piosenka została na nowo zaaranżowana i tu swoje trzy grosze dorzucił współkompozytor Zbigniew „Dziadek” Moździerski, a do jej zaśpiewania zostali zaproszenie, oprócz rzecz jasna Adama, Dżasta oraz autentyczny król disco – Czadoman.

Klip utrzymany jest w konwencji gry video, a za jego powstanie oprócz autorów odpowiada firma Movie Master z Żor.

Na specjalnej płycie, zatytułowanej „Asanov i Przyjaciele”, której wydawnictwem zajęła się Fundacja założona przez muzyków zespołu PIERSI, nie zabraknie HARATACZY, w których Adam stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki.

Całkowity dochód ze sprzedaży krążka „Fundacji Piersi”, będzie przeznaczony na aktywizacje i wspieranie dzieci z niepełnosprawnościami, chcących rozwijać swoje pasję w kierunku artystycznym bądź sportowym.

Oprócz Dżasty i Czadomana na płycie pojawią się również tacy Artyści jak: Anna Chwalebna, BIG-CYC, Kocani Orkestar, Haratacze, kabaret Łowcy.B, Jan Niezbendny oraz Bracia Casio.

▸ Przeczytaj także: Koncert charytatywny S.O.S. Syria

Adam Asanov & Czadoman – “Królowie disco”

zespoły weselne