Adele uwielbia Childisha Gambino

Adele
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Adele, która właśnie obchodziła 30. urodziny przyznała się do słabości do Childisha Gambino vel Donalda Glovera.

Adele obchodziła urodziny 5 maja w związku z czym umieściła na Instagranie swoje zdjęcia z przyjęcia urodzinowego w stylu Titanica. Artystka przy okazji podziękowała fanom za wsparcie i zadała jedno poważne pytanie: Childish Gambino jak Ty to robisz, że prezentujesz tyle wspaniałej sztuki na tylu polach? Uwielbiam Cię. Post można zobaczyć poniżej.

Childish Gambino opublikował dwa dni temu nową piosenkę zatytułowaną “This is America”. To pierwsza kompozycja Childisha Gambino od czasów bestsellerowej płyty “Awaken, My Love!” z 2016 roku. W klipie zrealizowanym przez Hiro Murai Childish Gambino wykonuje dziwny taniec, gdy w tle rozgrywają się raczej mało sielankowe sceny. Childish Gambino rusza wkrótce w trasę koncertową w towarzystwie Rae Sremmurd oraz Vince’a Staplesa.

Już 25 maja Childish Gambino pojawi się tym razem pod nazwiskiem Donald Glover jako Lando Calrissian w filmie “Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”.

Adele ma na koncie trzy długogrające krążki “19” (2008), “21” (2011) i “25” (2015).

Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek “25” kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój “Skyfall” do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

▸ Przeczytaj także: Ariana Grande – nowy album, tytuł, data premiery

zespoły weselne