InoRos – Dawaj Polska (posłuchaj hitu na MŚ Rosja 2018)

InoRos powraca z propozycją muzyczna na tegoroczny Mundial!

Dawaj Polska, tak brzmi najnowsza propozycja muzyczna zespołu InoRos na tegoroczny mundial. Utwór ma zagrzewać do boju naszych piłkarzy. Wszystko jest możliwe póki piłka w grze, śpiewa w swoim utworze InoRos. Zespół tym utworem chce połączyć całą Polskę, aby wszyscy bez żadnych barier czy podziałów kibicowali reprezentacji od Podhala aż po Hel – mówią artyści.

InoRos już kilka lat temu wraz z Liberem stworzyli przebój na Euro 2012 – Czyste Szaleństwo. Czy „Dawaj Polska”, powtórzy ten sukces? Posłuchajcie i oceńcie sami.

InoRos to wybuchowa mieszanka muzyków, którzy w 2006 roku połączyli swe siły tworząc grupę folkowo-rockową.

Zespół gra szeroko rozumianą muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat. Zespół bardzo trudno zaszufladkować ponieważ motywy etniczne łączy z najróżniejszymi rodzajami muzyki od jazzu po pop.

▸ Przeczytaj także: Ariana Grande – nowy album, tytuł, data premiery

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • InoRos
PODZIEL SIĘ