Czy Rihanna będzie królewskim na ślubie?

Rihanna
Rihanna podczas koncertu w Waszyngtonie (2014)

Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Rihanna załatwiła dziennikarza. Rihanna spotkała księcia Harry’ego w 2016 roku, podczas 50-lecia niepodległości Barbadosu. Dziennikarz Access Hollywood zapytał wokalistkę czy została zaproszona na ślub.

– A kiedy to się odbywa? Jakoś niedługo? – żartowała na początek Rihanna. – Czemu miałabym być zaproszona?

– No przecież spotkałaś księcia Harry’ego – nie dawał za wygraną dziennikarz.

– Ciebie też właśnie spotkałam, myślisz, że zaproszę Cię na ślub? – zamknęła Rihanna dziennikarza.

Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja. Ślub 33-letniego księcia i 36-letniej amerykańskiej aktorki odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George’s Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla. Para ogłosiła zaręczyny w listopadzie 2017 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawita obraz “Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na “Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

▸ Przeczytaj także: Czy mężczyzna uprawia oralny seks? DJ Khaled kontra Dwayne Johnson

zespoły weselne