Nick Sinckler w trasie koncertowej promującej nowy album 11 x 11

Nick Sinckler
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Amerykanin od ponad 10 lat żyjący w Polsce. Po wielu latach nauki języka polskiego, obcowaniu z Polakami, poznawaniu polskiej kultury i zwyczajów postanowił stworzyć właśnie tutaj swoją pierwszą autorską płytę w całości w języku polskim. To ogromne wyzwanie ale i przyjemność. Nick Sinckler wyruszył w trasę koncertową, która promuje jego najnowszy album 11 x 11.

Nick Sinckler na swojej drodze w Polsce spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył mnóstwo muzycznych projektów. Ci sami ludzie tworzą historię Nicka i jego polskiej płyty. Między innymi Kayah czy Natalię Kukulską, u których śpiewał w chórkach, Mateusz Krautwurst, który jest producentem płyty oraz Kasię Dereń, która również użyczyła swojego pięknego głosu.

Całość okraszona jest pięknymi brzmieniami najlepszych muzyków jakich Nick spotkał na swojej drodze i z którymi współpracuje na co dzień t.j. m.in. Tomasza Mądzielewskiego, Artura Twarowskiego, Michała Kowalskiego, Kamila Barańskiego, Maciej Magnuskiego, Błażeja Chochorowskiego, Tomasza Busławskiego, Przemysława Kostrzewy.

Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach”.

W tej chwili przygotowany jest polski album jedenastu autorskich utworów. Te właśnie utwory będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej o nazwie „11 x 11”. Jedenaście utworów na 11 lat pobytu Nicka w Polsce.

Zaraz po koncercie premierowym 8.04.2018 Nick Sinckler ruszył w trasę:

17.05.2018- Łódź- Klub Muzyczny New York
7.06.2018- Poznań- Blue Note
14.06.2018- Kraków- Scena54
19.06.2018- Warszawa- Grunt i Woda
20.06.2018- Wrocław- Stary Klasztor

Skład zespołu:

Nick Sinckler – wokal
Marta Mierzejewska – chórek
Tomek Pacak – chórek
Marcin Kajper – saksofon
Tomasz Mądzielewski – perkusja
Michał Kowalski – piano
Maciej Magnuski – bass
Maciej Rejemtowski – gitara

▸ Przeczytaj także: Czy mężczyzna uprawia oralny seks? DJ Khaled kontra Dwayne Johnson

zespoły weselne


» NIE PRZEGAP

loading...