Liam Gallagher chce mieć córkę

Liam Gallagher
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Liam Gallagher liczy na dobre relację z 21-letnią córką, którą właśnie spotkał po raz pierwszy.

Molly Moorish jest córką Liama Gallaghera i Lisy Moorish. Muzyk spotkał się z córką kilka dni temu po raz pierwszy po koncercie w Londynie. Spotkanie zostało udokumentowane zdjęciem na Instagramie. Oprócz ojca i córki na spotkaniu pojawili się także dwaj przyrodni bracia Molly, Lennon oraz Gene.

Teraz były członek Oasis wypowiedział się na temat dalszych relacji z córką.

– Było wspaniale zobaczyć ich wszystkich razem – mówi Liam Gallagher. – To jest wspaniała dziewczyna. Ma nadzieje, że wszystko się ułoży i że nie będzie miała mnie dosyć, jeśli wiecie co mam na myśli.

Molly Moorish pracuje jako modelka. Dziewczyna ma młodszego brata, Astile Louisa, którego ojcem jest Pete Doherty.

Liam Gallagher jakiś czas temu przyznał, że nie ma kontaktu ani z córka, ani z matką, z którą był związany przez dwa lata w latach 90.

– Dziewczyna jest pod dobrą opieką – mówił Liam Gallagher. – Kupiłem im dom. Molly chodzi do dobrych szkół. Nie wiem czy się spotkamy. Ja na pewno nie mam nic przeciwko.

Liam Gallagher ma też czwarte dziecko, którego matką jest amerykańska dziennikarka Liza Ghorbani. Córka Gemma ma w tej chwili 5 lat.

Po rozpadzie Oasis w 2009 roku Liam Gallagher powołał do życia grupę Beady Eye, z którą wydał dwie płyty “Different Gear, Still Speeding” (2011) i “BE” (2013). Zespół zakończył działalność w 2014 roku. Solowy album “As You Were” Anglik wydał w październiku 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!