MUZOTAKTPolecamyTo będzie hit tych wakacji! Justyna Jary - "Jak gorąco" (WIDEO)

To będzie hit tych wakacji! Justyna Jary – “Jak gorąco” (WIDEO)
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Lekki, wakacyjny utwór o tanecznym charakterze – oto przepis na letni hit! Taki właśnie jest utwór Justyny Jary, zatytułowany “Jak gorąco”.

Niezwykle rytmiczna, wpadająca w ucho melodia i niebanalny tekst o pozornie błahym wakacyjnym flircie sprawiają, że Justyna Jary z piosenką “Jak gorąco” jest jedną z najlepszych wakacyjnych piosenek od lat.

REKLAMA

Piosence towarzyszy teledysk, stworzony przez Siostry Bui. Artystki – znane nie tylko z realizacji wideo, ale także tworzące projekty intermedialne – wymyśliły kolorowy świat, inspirowany estetyką pop-art i retro. Całość posługuje się wysmakowanymi wizualnie obrazami, a fabuła, podejmująca z przymrużeniem oka temat letniego flirtu, znakomicie współgra z utworem Justyny Jary.

Justyna Jary to niezwykle utalentowana wokalistka i aktorka. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach Nowego Jorku, Moskwy, Berlina, Londynu…

Współtworzyła liczne projekty z wieloma uznanymi artystami – m. in. z ekipą Pożaru w Burdelu, Ośrodkiem Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, duetem Kuso i wieloma innymi. Uczestniczyła w licznych projektach muzycznych, czerpiących z muzyki folkowej, autorskiej, musicalu, klasyki.

Materiały promocyjne partnera

W 2017 roku wydała razem z zespołem PompaDur autorską płytę “Krwawe Ballady”. Justyna jest też znana z popularnego programu muzycznego Polsatu Must Be The Music – Tylko Muzyka, w którym zebrała bardzo pozytywne recenzje członków jury.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA