Eminem chętnie umówi się z Nicki Minaj

Eminem
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Eminem skomentował plotki dotyczące związki z Nicki Minaj.

Nicki Minaj niedawno zasugerowała, że związała się z Eminemem. W piosence “Barbie Tingz” Nicki Minaj rapuje “I’m still fly, just bagged a white guy” co w wolnym tłumaczeniu oznacza “przytuliłam białego, ale wciąż mam wielkie ego”. Potem w piosence YG “Big Bank” Nicki Minaj sprecyzowała o jakiego białego chodzi “Told them I met Slim Shady, bag the Em/ Once he go black, he’ll be back again”. Dodatkowo na pytanie fana na Instagramie czy spotyka się z Eminemem Nicki Minaj odpowiedziała po prostu: “Tak”.

Później oakzało się jednak, że raperka nie spotyka się z Eminemem, co ewidentnie nie podobało się raperowi. Podczas występu w Bostonie Eminem wyraził swoją opinię na temat całej sprawy.

– Ile ludzi w tutaj w Bostonie chciałoby żebym spotykał się z Nicki Minaj? – żartował ze sceny raper.

– Pytam jeszcze raz oficjalnie. Ile osób chce bym spotykał się z Nicki Minaj? Gdy pytanie spotkało się z aplauzem Eminem skomentował: No to ja w takim razie też. Musimy coś zrobić z tą sprawą.

– Jesteś takim samym wariatem jak ja. Uwielbiam Cię – skomentowała Nicki Minaj. – Potrzebujemy Cie na moim nowym albumie “Queen”. Nasza pierwsza randa w studiu gdzie spojrzę w Twoje piękne oczy jak będziesz pisał swoje rymy.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”.

Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Ostatnio Nicki Minaj można było usłyszeć w nagraniu “She For Keeps” Quavo z zespołu Migos.

Eminem swój ostatni album, “Revival”, wydał w 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Grzegorz Halama z wakacyjnym hitem “Chwilówka” (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!