MUZOTAKTNEWSYMuzykaGorąco? Nie widzieliście jeszcze zapowiedzi nowego teledysku Cleo!

Gorąco? Nie widzieliście jeszcze zapowiedzi nowego teledysku Cleo!
G

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wydaje się Wam, że jest bardzo gorąco? Przed obejrzeniem zapowiedzi nowego klipu Cleo do piosenki „EVA” koniecznie zaopatrzcie się więc w wodę mineralną. Wokalistka zadbała, by temperatura była odpowiednio wysoka. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę niebezpiecznie…

– Teledysk do kawałka „EVA” kręciliśmy w dzikiej dżungli na Jamajce. Szukając fajnych, dziewiczych miejsc natrafiliśmy na ogromne pole marihuany. Ekipa bardzo się ucieszyła… Jednak nasza radość skończyła się, kiedy podeszło do nas kilku panów z kałasznikowami, maczetami i zaczęło być bardzo groźnie. Mieliśmy scenę jak z serialu o Escobarze – opowiada Cleo.

REKLAMA

– Do akcji wkroczył nasz reżyser Michał Konrad, który opowiedział, skąd jesteśmy i co robimy. Dodatkowo Donatan stał obok w kolonialnej czapce korkowej, jak myśliwy polujący na słonie i chyba opowieść, skąd jesteśmy i nasz entourage wywołały we właścicielach pola tak pozytywne emocje, że do końca dnia pomagali nam na planie zdjęciowym. Pierwszy raz w życiu widzieli drona, bardzo ich to ciekawiło, a my mamy dzięki temu super ujęcia w klipie – dodaje wokalistka.

Premiera teledysku 6 czerwca, już teraz zapraszamy do oglądania zapowiedzi!

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj także: Za co Camila Cabello podziwia Taylor Swift?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Cleo
REKLAMA