Selena Gomez: Będzie trzeci sezon serialu “Trzynaście powodów”

Selena Gomez Trzynaście powodów

Netflix właśnie zdecydował o realizacji trzeciego sezonu serialu “Trzynaście powodów”. Zapewne kolejną piosenkę do produkcji przygotuje Selena Gomez.

Choć serial cieszy się wielką popularnością, nie wiadomo było czy szefowie Netfliksa zdecydują się na kontynuację. Po pierwsze sam temat – samobójstwo nastolatki – wzbudzał kontrowersje. Po drugie Katherine Langford odtwarzając postać Hannah zrezygnowała z projektu.

“Trzynaście powodów” jest ekranizacją popularnej powieści młodzieżowej Jaya Ashera. Po powrocie ze szkoły Clay Jensen (Dylan Minnette) znajduje pod drzwiami domu paczkę. Wewnątrz są kasety, które nagrała Hannah (Katherine Langford), koleżanka z klasy. Dziewczyna dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Nagrania zawierają trzynaście powodów, które popchnęły ją do tego kroku.

Nowy sezon Trzynaście powodów ma liczyć 13 odcinków. Produkcja zacznie się jeszcze w tym roku. Premiera przewidziana jest na 2019 rok.

Za realizację i scenariusz “Trzynastu powodów” odpowiada Brian Yorkey, laureat Pulitzera. Wśród reżyserów znalazł się Tom McCarthy (“Spotlight”).

W cyklu grają również Kate Walsh, Brain D’Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro i Tommy Dorfman.

Selena Gomez, która pełni rolę producentki wykonawczej zapewne znowu przyłoży się do soundtracku serialu.

▸ Przeczytaj także: Cleo nago pod wodospadem, a Mesajah na polu marihuany (WIDEO)

13 Reasons Why. Season 3. 2019

A post shared by Netflix US (@netflix) on

zespoły weselne