MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuMichał Szpak - premiera albumu "Byle Być Sobą"

Michał Szpak – premiera albumu “Byle Być Sobą”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Na polskiej scenie Michał Szpak jest dziś artystą jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym niczym przed laty idol jego ukochanej mamy – Czesław Niemen.

Szczerość, dążenie do celu mimo wielu przeciwności, wola walki – to jego ważne cechy. Od kilku lat ten wrażliwy romantyk uwodzi swoimi niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi.

REKLAMA

Z powodzeniem śpiewał piosenki Niemena i znane hity z repertuaru Guns N’Roses, Leonarda Cohena czy Joe Cockera. Bez wątpienia dodaje kolorytu naszej scenie. Jak pokazuje liczba odsłon jego najnowszego singla „Byle Być Sobą” (niemal milion odsłon w dziesięć dni!) na nowy materiał czekało tysiące fanów.

Piosenka promuje pierwszy długogrający album Michała Szpaka „Byle Być Sobą”. To zestaw 12 przejmujących piosenek zaśpiewanych po polsku i angielsku. Eklektyczny materiał pokazuje złożoną osobowość Szpaka.W większości nagrań słyszymy żywe instrumenty – nie brakuje tu brzmień symfonicznych, motywów niemal operowych, rockowych i elektronicznych, materiał ociera się o klimat vintage, całość osadzona jest w nowoczesnej stylistyce. Płyta “Byle Być Sobą” to istny wulkan emocji.

Materiały promocyjne partnera

Michał Szpak sam przyznaje, że nagrywanie tych piosenek nie było łatwe, bo wymagało od niego wspięcia się na wyżyny umiejętności. Niejednokrotnie śpiewa tu w rejestrach, do tej pory przez fanów niepoznanych. Na płycie znajduje się m.in. jego wielki hit sprzed kilku miesięcy, „Jesteś Bohaterem”, którym wygrał konkurs SuperPremier 2015 podczas 52 Festiwalu w Opolu.

Swoją płytę Michał dedykuje zmarłej niedawno mamie. To właśnie ona zaszczepiła w nim pierwiastek indywidualizmu, któremu upust dał na „Byle Być Sobą”. Wokalista chciałby, by ten materiał był dla ludzi motywujący, żeby po przesłuchaniu dalej walczyli o własne zdanie, osobowość.

„Byle Być Sobą” ma przynieść fanom radość, nadzieję i wolę walki. Takie emocje niesie w sobie singiel „Byle Być Sobą”, taka jest też cała płyta. Wkrótce Michał Szpak zaprezentuje ją fanom podczas koncertów.

ZOBACZ TELEDYSK
MICHAŁ SZPAK – BYLE BYĆ SOBĄ

https://www.youtube.com/watch?v=vfPcgzxXhsE

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA