Julia Michaels w “Jump” walczy ze znokautowanym sercem

Julia Michaels w „Jump” walczy ze znokautowanym sercem „Jump” Julii Michaels z gościnnym udziałem Trippie Redd to współczesny pop w najlepszym wydaniu. Artystka zaprezentowała teledysk do singla utrzymany w tonacji niebiesko-fioletowo-różowej.

Julia Michaels zaczynała jako autorka piosenek dla Justina Biebera czy Seleny Gomez. Wreszcie czas, by pracowała na swoje nazwisko. Kawałek „Jump” został zainspirowany złamanym sercem.

– Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcesz zakochać się na nowo, ale jest to bardzo trudne, bo twoje serce zostało już znokautowane – opowiedziała Michaels w rozmowie z „Billboard”.

23-latka współpracowała już z takimi artystami jak: Kygo, Selana Gomez, Demi Lovato, Fifth Harmony, Gwen Stefani, Zedd, Justin Bieber, Jason Derulo, Kelly Clarkson, Years & Years, Zara Larsson i Britney Spears. Julia to nie tylko świetna wokalistka, ale także autorka tekstów. Teksty piosenek Julii śpiewali również: Britney Spears, Gwen Stefani, Ed Sheeran i John Legend. Łącznie jej piosenki odnotowały ponad 10 miliardów streamów!

▸ Przeczytaj także: Cleo nago pod wodospadem, a Mesajah na polu marihuany (WIDEO)

Julia Michaels, Trippie Redd – Jump

zespoły weselne
anatomia sukcesu