MUZOTAKTTeledyskiDebiutancki singel Mannei, żony Artura Boruca

Debiutancki singel Mannei, żony Artura Boruca
D

REKLAMA
REKLAMA

Sara Boruc-Mannei, która muzycznie występuje pod nazwiskiem panieńskim Mannei. zaprezentowała teledysk do swojego debiutanckiego singla “Łapię tlen”.

Utwór jest utrzymany w klimacie nastrojowego R&B i w warstwie melodycznej odwołuje się do tradycji najlepszych popowych kompozycji polskich z lat 90., w których muzyka elektroniczna idealnie współgra z gitarowymi solówkami.

– To utwór, który opowiada o trudnościach, jakie napotykamy w momentach zwątpienia w miłość – wyjaśnia Sara Boruc-Mannei. – O tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświecić walcząc o nią i jak łatwo zatracamy się w tej walce, zapominając o sobie.

REKLAMA

Teledysk powstał przy współpracy Sary z reżyserem Jakubem Jakielaszkiem. – Klip jest formą wizerunkową – opowiada twórca.

– Nie szukaliśmy z Sarą zbędnej w tym przypadku historii, która mogłaby zamieszać w utworze. Chcieliśmy jedynie uwypuklić atuty muzyczne i dopełnić je pięknymi ujęciami pięknej wokalistki. Dlatego też wybraliśmy czarne tło, aby widz mógł się skupić na tym, co najważniejsze. Odważna decyzja, aby zrealizować takie zdjęcia opłaciła się – Sara jest profesjonalistką i współpraca z nią była jak zawsze na wysokim poziomie.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

Singel jest zapowiedzią pierwszej płyty artystki “LoVe On Your Own”, która swoją premierę będzie miała już w sierpniu tego roku.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA