Bebe Rexha ma wielkie oczekiwania

Bebe Rexha opublikowała tekstówkę do singla “I’m A Mess”.

22 czerwca ukaże się debiutancka płyta Bebe Rexhy, “Expectations”. Zanim to nastąpi, możemy posłuchać jeszcze jednej pochodzącej z niej piosenki. Bebe udostępniła utwór “I’m A Mess”.

Bebe Rexha zatrudniła do współpracy producenckiej przy “Expectations” wybitnych specjalistów, którymi są Max Martin, Ali Payami, Jussi, Jason Evigan, Louis Bell, The Stereotypes i Hit-Boy. Sama Bebe jest współautorką i współproducentką każdej z piosenek na albumie.

Bebe Rexha to również autorka megahitu Rihanny i Eminema “Monster” (poczwórna platyna w USA), współpracowała z takimi sławami jak David Guetta, Nicki Minaj i Afrojack (przebój “No Broken Hearts” oraz “Hey Mama”), G-Eazy (“Me, Myself & I”; numer 1 popowego i hiphopowego Billboardu) czy Martin Garrix (“In The Name Of Love”). Piosenkę “I’m A Mess” napisała z Jussim i Justinem Tranterem (“Sorry”).

Wcześniej Bebe Rexha ujawniła singel “Meant To Be” feat. Florida Georgia Line, który obecnie okupuje pierwsze miejsce w notowaniu Billboard Hot Country Chart i robi to już 28 tydzień.

W streamingu piosenki posłuchano już ponad miliard razy, a singel zyskał w USA status potrójnej platyny.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!