Robbie Williams nie pokazał środkowego palca

Robbie Williams
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Robbie Williams wcale nie pokazał tego, co widzieli wszyscy widzowie.

Wbrew temu co wszyscy widzieliśmy (Ci, którzy oglądali ceremonię otwarcia mistrzostw Russia 2018) Robbie Williams wcale nie wykonał obraźliwego gestu, co skrzętnie wyjaśnił dziś w programie “This Morning”.

– Przy takich wydarzeniach trzeba być bardzo ostrożnym by nie spowodować międzynarodowego incydentu – mówi Robbie Williams.

– I wiecie co? Mnie się udało. Byłem pod wielka presją, więc pokazałem do kamery, że została jedna minuta do rozpoczęcia meczu i zacząłem odliczanie.

W pierwszym meczu mistrzostw świata w piłce nożnej Russia 2018 Rosjanie ograli Arabię Saudyjską 5-0.

Robbie Williams to jeden z popularniejszych popowych wokalistów. Karierę zaczynał w zespole Take That. Jego solowe płyty sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. Najnowszy longplay Anglika, “The Heavy Entertainment Show”, ukazał się w listopadzie 2016 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja “Under the Radar Volume 2” z listopada 2017 roku.

▸ Przeczytaj także: Taylor Swift dostała bukiet róż od wyjątkowych fanów (ZDJĘCIE)

zespoły weselne
anatomia sukcesu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!