Do sieci trafił właśnie drugi teledysk grupy Ted Nemeth z debiutanckiego albumu „Ostatni krzyk mody”, który będzie miał swoją premierę już w ten piątek, tj. 20 listopada.

Powstały w 2010 roku zespół Ted Nemeth, to grupa muzykujących przyjaciół z Łodzi. Muzyka, jaka powstaje w skutek działalności kwartetu, jest z racji instrumentarium – gitarowa, a z racji miejsca – garażowa. Z uwagi na to, iż muzycy przejawiają odmienne zainteresowania i mają różne muzyczne inspiracje, twórczość zespołu jest kompromisem – niepowtarzalną wymianą energii.

W 2014r. zespół nagrał pierwszy album długogrający, nad którego brzmieniem czuwał Paweł Cieślak w Hasselhoff Studio w Łodzi, a wydawcą zostało S.P. Records. Oprócz gitarowego, garażowego grania, słuchacz doszuka się dźwięku syntezatorów doskonale wypełniających brzmienie powstałych utworów.

Tematyka, jaką porusza album, jest różnorodna. Artyści opowiadają historie zarówno o psach, kotach, jak i bezsenności, mordercach, bezludnych wyspach, odpowiednich i nieodpowiednich dziewczynach, dzieciństwie oraz spadaniu.

„Umówiony znak” to drugi po „Retrocukierni” singiel promujący debiutancką płytę zespołu „Ostatni Krzyk Mody”.

Płyta ukaże się na rynku 20 listopada i zostanie wydana nakładem S.P. Records. Patroni płyty: All About Music, Backstage24, Fabryka Zespołów, FYH!, Koncertomania, Muzykoholicy, So Music, Student.pl, Wyspa.fm, T-Mobile Music oraz Radio Afera.

ZOBACZ TELEDYSK
TED NEMETH – UMÓWIONY ZNAK

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!