MUZOTAKTPolecamyXxanaxx są bardzo bardzo...

Xxanaxx są bardzo bardzo…
X

REKLAMA
REKLAMA

“Bardzo Bardzo” to tytuł najnowszej piosenki duetu Xxanaxx. Piosenki idealnej na wakacje.

– Chcielibyśmy, żebyście przy “Bardzo Bardzo” spędzili trochę czasu wśród przyjaciół – w parku, albo nad rzeką – mówią muzycy Xxanaxx. – Bądźcie ze sobą naprawdę, nie tylko w wirtualnej rzeczywistości.

REKLAMA

Utwór powstał we współpracy z Lemon Lemon. Do nagrania powstał teledysk w reżyserii Ewy Kaczmarek, według scenariusza Kolektywu Klips. Jak najbardziej wakacyjne wideo można obejrzeć poniżej.

Xxanaxx to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych polskich zespołów na scenie elektronicznej.

Grupę tworzą Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski. Debiutancki album duetu zatytułowany “Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne. To z niej pochodzą popularne single “Story”, “Stay” oraz “Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów. Prawie dwa lata później ukazała się następczyni debiutu, płyta “FWRD”, z którą zespół wystąpił na najważniejszych letnich festiwalach.

Jesienią 2017 roku Xxanaxx wydał nowe single: “Mniej” ft. Ras, “Surferzy” oraz “Kły” z Quebonafide. Współpraca z Quebonafide pokryła się już ponad milionowym efektem odsłon na YouTube.

▸ Przeczytaj także: Per Gessle z Roxette: Nowy album i koncert w Warszawie!

zespoły weselne
anatomia sukcesu

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA