Bebe Rexha wydała debiutancki album

Bebe Rexha wydała debiutancki album
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bebe Rexha zatrudniła do współpracy producenckiej przy “Expectations” wybitnych specjalistów, którymi są Max Martin, Ali Payami, JUSSI, Jason Evigan, Louis Bell, The Stereotypes i Hit-Boy.

Sama Bebe Rexha jest współautorką i współproducentką każdej z piosenek na albumie. Bebe Rexha to również autorka megahitu Rihanny i Eminema “Monster” (poczwórna platyna w USA), współpracowała z takimi sławami jak David Guetta, Nicki Minaj i Afrojack (przebój “No Broken Hearts” oraz “Hey Mama”), G-Eazy (“Me, Myself & I”; numer 1 popowego i hiphopowego Billboardu) czy Martina Garrixa (“In The Name Of Love”). Piosenkę “I’m A Mess” napisała z Jussim i Justinem Tranterem (“Sorry”).

Wcześniej Bebe Rexha ujawniła singla “Meant To Be” feat. Florida Georgia Line, który obecnie okupuje pierwsze miejsce w notowaniu Billboard Hot Country Chart i robi to już 28 tydzień!

W streamingu piosenki posłuchano już ponad 1 mld razy, a singel zyskał w USA status potrójnej platyny. Publiczność radiowa, która usłyszała utwór, liczona jest w blisko 3 mld!

Do tej pory w trwającej blisko osiem lat karierze, Bebe Rexha sprzedała ponad 12 mln singli, a wszystkich jej piosenek posłuchano w streamingu ponad 6 mld razy! Billboard napisał o niej, że jest jedną z najbardziej śmiałych współczesnych artystek.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!