MUZOTAKTNEWSYMuzykaDavid Guetta królem hitów! Singiel "Flames" numerem 1 w polskich rozgłośniach!

David Guetta królem hitów! Singiel „Flames” numerem 1 w polskich rozgłośniach!
D

REKLAMA
REKLAMA

David Guetta i Sia „Flames” to najczęściej grany utwór w stacjach radiowych przez ostatnie dwa tygodnie według oficjalnych danych ZPAV.

Najlepszy i najpopularniejszy obecnie DJ na świecie, David Guetta, nie zatrzymuje się nawet na chwilę i nieustająco zaskakuje nowymi przebojami! Utwór „Flames” dotarł do 2 miejsca na singlowej liście nad Sekwaną i pokrył się złotem w Australii.

Piosenka bardzo podoba się również w Polsce, najwyższe pozycje to: Top5 na liście Shazam, Top10 w serwisie Spotify oraz numer 1 w notowaniu iTunes! Ledwie kilka miesięcy temu David zaprezentował światu znakomitą kompozycję „Like I Do” (350 mln streamów), którą stworzył razem z Martinem Garrixem i holenderskim DJ’em Brooksem.

REKLAMA

Najnowszym singlem jest utwór „Your Love”, w której Francuz połączył siły z holenderskim elektronicznym duetem Showtek. Efektem tej współpracy jest idealna na klubowe parkiety elektroniczna kompozycja.

Jeśli ktoś chciałby tego lata zobaczyć Davida Guettę na żywo, będzie mieć ku temu wiele okazji. Pod warunkiem, że wybierze się na Ibizę, gdzie Francuz będzie wielokrotnie rezydował przez całe wakacje!

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA