MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuMike Shinoda z Linkin Park w hołdzie dla Chestera Benningtona

Mike Shinoda z Linkin Park w hołdzie dla Chestera Benningtona
M

Pierwszy solowy album "Post Traumatic" już dostępny.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Niezwykle osobista, intensywna, przejmująca i intymna kolekcja piosenek Mike’a Shinody to hołd dla zmarłego Chestera Benningtona, przyjaciela i frontmana zespołu Linkin Park.

“Post Traumatic” to 16 piosenek, którym Mike Shinoda sam nadał brzmienie. Na albumie znalazły się kompozycje, w których gościnnie usłyszeć możemy m. in. hiphopowców Machine Gun Kelly,  blackbear oraz grandson , jak również niezwykle utalentowaną wokalistkę K. Flay oraz doskonale znanego Chino Moreno z Deftones.

REKLAMA

Album spotkał się z doskonałym przyjęciem i otrzymał wiele pozytywnych recenzji, między innymi na łamach: Variety, Billboardu, Rolling Stone, The New York Times. Album promowały piosenki: “Crossing A Line”, “Over Again” i “Running From My Shadow”.

Utwory są bardzo osobiste, a wpływ na nie miała tragiczna śmierć Chestera Benningtona, frontmana zespołu Linkin Park i przyjaciela Mike’a.

Poprzez pisanie piosenek Shinoda próbował poradzić sobie ze śmiercią tak bliskiej osoby.  Jak mówił w jednym z wywiadów: To nie jest podróż przez żałobę i mrok. To podróż wydobywająca mnie z żałoby i mroku. Mam nadzieję, że jeśli ktoś przeszedł to, co ja, dzięki tym piosenkom poczuje się mniej samotny.

Mike Shinoda jest też performerem, artystą sztuk wizualnych, mającym tytuł naukowy zdobyty w college’u.

Materiały promocyjne partnera

W 2005 roku stworzył projekt Fort Minor, który spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. W zespole Linkin Park Mike Shinoda osiągnął ogromne sukcesy: ponad 55 mln sprzedanych albumów, platyna w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 milionów subskrybentów na YouTube z 5,5 mld odtworzeń oraz dwie nagrody Grammy.

15 grudnia 2017 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo grupy, “One More Light Live”, stanowiące zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA