MUZOTAKTNEWSYGwiazdyPotajemny ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Potajemny ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha
P

REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus i Liam Hemsworth podobno są już małżeństwem.

Jak podaje magazyn “Style”, gwiazdorska para, Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrała się w tajemnicy. Sekretna ceremonia odbyła się w Malibu.

REKLAMA

– Naprawdę to tym razem zrobili – ujawnił informator. – Miley i Liam pobrali się niedawno w posiadłości w Malibu. – Sąsiedzi nie mieli pojęcia, że to ślub.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu “Ostatnia piosenka”.

W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku. Informacje o ich rzekomym ślubie już wcześniej wyciekały do mediów. Nikt dotąd nie potwierdził najświeższych doniesień.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”.

Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach “Dzień Niepodległości: Odrodzenie” (“Independence Day: Resurgence”) i “The Duel”.

▸ Przeczytaj także: Polscy kibice w teledysku do hymnu mistrzostw świata Russia 2018

zespoły weselne
anatomia sukcesu

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA