MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncerty18 - lecie wytwórni Lou & Rocked Boys: Jubileuszowy koncert w lutym!

18 – lecie wytwórni Lou & Rocked Boys: Jubileuszowy koncert w lutym!
1

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

20 lutego 2016 odbędzie się niecodzienny koncert podsumowujący 18 lat działalności wytwórni płytowej Lou & Rocked Boys z Wrocławia.

Rok 2016 jest szczególnym rokiem w historii naszego wydawnictwa, gdyż będzie to 18 rok jego działalności. W wielu państwach młodzi ludzie, gdy osiągną taki wiek, otrzymują dowód tożsamości i pełnie praw obywatelskich, krótko mówiąc stają się dojrzali.

REKLAMA

Tradycyjnie taką cezurę czasową czci się na imprezie zwaną po prostu Osiemnastką. Tak więc by tradycji stało się zadość, My też „dojrzałość” naszego labela postanowiliśmy uczcić taką imprezą.

20 lutego 2016 roku zaplanowaliśmy urodzinową bibę we wrocławskim lokalu „Zaklęte Rewiry”, gdzie na trzech scenach zaprezentuje się 18 artystów związanych z naszą wytwórnią.

Materiały promocyjne partnera

Jedni z nich są z nami dłużej, inni krócej, jedni są znanymi szerokiej publiczności, inni mają status artysty kultowego lub dopiero debiutują. Z wszystkimi współpracujemy, bo uważamy, ze należy im się pod postacią płyt udokumentowanie ich twórczości i możliwość dotarcia do słuchaczy.

Te 18 zespołów, które wystąpią na 18 – leciu Lou & Rocked Boys to najlepsza możliwa, elitarna reprezentacja naszej działalności. Ostateczny line up będziemy podawać wkrótce, ale uważni obserwatorzy mogą domyślać się kogo na pewno nie zabraknie na tej imprezie.

Jesteśmy dumni z rozwoju naszej wytwórni płytowej, który wciąż progresywnie się zmienia wraz z upływem lat. Dlatego też postanowiliśmy tę okazję uczcić godnie i jak to bywa na imprezach urodzinowych zapraszamy na poczęstunek.

W cenie każdego biletu można się spodziewać cateringu pod postacią szwedzkiego bufetu oraz alkoholu pod postacią trunków nisko i wysoko procentowych.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA