MUZOTAKTTeledyskiWho Is Fancy razem z Arianą Grande i Meghan Trainor

Who Is Fancy razem z Arianą Grande i Meghan Trainor
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Wokalista pop i autor tekstów w jednym Who Is Fancy wydaje nowy singiel “Boys Like You” (feat. Ariana Grande & Meghan Trainor)!

To pierwszy singiel po „Goodbye”- przeboju, który podbił w tym roku Internet. Do nowego kawałka Who Is Fancy zaprosił dwa wielkie głosy muzyki pop – Arianę Grande i Meghan Trainor.

REKLAMA

Współtworzony przez FANCY singiel „Boys Like You” to chwytliwy utwór łączący klaśnięcia z dźwiękami instrumentów dętych i pianina.

Wokalista właśnie zakończył niesamowicie udany ciąg suportów przed koncertami Ariany i niedługo ogłosi swoje przyszłe plany koncertowe.

Materiały promocyjne partnera

Świat poznał Who Is Fancy w 2015 roku. Jednak to spotkanie przebiegło na warunkach artysty. Anonimowo wypuszczony do sieci singiel „Goodbye” rozpalił Internet i zdobył ponad 20 mln odtworzeń w ciągu roku.

O singlu było głośno wszędzie – poczynając od magazynu Time, przez BuzzFeed, Cosmpolitan do Billboard. Utwór zaczął podbijać listy radiowe, a Elvis Duran zaprosił wokalistę do swojego programu Morning Show, gdzie Who Is Fancy po raz pierwszy wykonał swój hit na żywo.

Jednak twarz artysty poznaliśmy dopiero w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Kolejne występy artysty w The Today Show i Live With Kelly & Michael przyniosły mu jeszcze większy rozgłos.

Teraz Who Is Fancy zmienia zasady muzyki pop wydający najnowszy singiel „Boys Like You” z gościnnymi występami Ariany Grande i Meghan Trainor.

ZOBACZ TELEDYSK
WHO IS FRANCY – GOODBYE

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA