REKLAMA
Home NEWSY Muzyka Mel B obiecuje koncerty Spice Girls (WIDEO)

Mel B obiecuje koncerty Spice Girls (WIDEO)

Mel B obiecuje koncerty Spice Girls i zakazuje zaprzeczać Victorii Beckham.

Saga dotycząca trasy koncertowej trwa do wielu lat, ale w ostatnich miesiącach nabrała nowej energii, po tym jak Spice Girls spotkały się by porozmawiać o reaktywacji i wspólnych działaniach.

– Przesłanie Spice Girls było bardzo silne i ważne – mówiła po spotkaniu Victoria Beckham. – Co to miałoby być w przyszłości? Jak miałoby to wyglądać? Przerzucamy się pomysłami i robimy burzę mózgów.

Od tego czasu Mel B mówiła ze będą koncerty, a Victoria Beckham zaprzeczała.

Następnie wtrącił się menadżer kapeli Simon Fuller przyznając, że koncertowanie jest możliwe: – Nie musi ich być pięć, mogą zaśpiewać we czwórkę – miał powiedzieć. Z kolei Mel C zaprzeczyła, że możliwe jest koncertowanie w czwórkę.

Tym razem Mel B powiedziała o koncertach podczas wywiadu w programie “Today”. Wokalistka przyznała, że Victoria Beckham ciągle zaprzecza informacjom o koncertach i zaapelowała do niej żeby w końcu przestała to robić. Wypowiedź dotyczącą koncertów można obejrzeć poniżej (około 5 minuty).

Spice Girls wylansowały przeboje “Wannabe”, “Say You’ll Be There”, “Who Do You Think You Are”, “Viva Forever” czy “Spice Up Your Life”.

Dyskografię Spice Girls zamyka album “Forever” z 2000 roku.

▸ Przeczytaj także: Michał Szpak bardzo seksownie i zmysłowo! (WIDEO)

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version