MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleBrodka gościem specjalnym Firestone Stage na Open’er Festival w Gdyni

Brodka gościem specjalnym Firestone Stage na Open’er Festival w Gdyni
B

REKLAMA
REKLAMA

W tym roku Firestone Stage na Open’erze 2018 to nowa, większa scena oraz nowe miejsce na terenie festiwalu. Organizatorzy zadbali również o niespodziankę dla fanów polskiej muzyki. Wydarzeniem sceny będzie koncert Barbary Wrońskiej, do której w charakterze gościa dołączy Brodka. Wspólny występ artystek na Firestone Stage został zaplanowany na czwartek, 5 lipca.

Brodka od dwóch lat wspiera jako ambasadorka i przewodnicząca Jury konkurs Firestone Headliners of Tomorrow, który wyłania młode polskie talenty muzyczne.

REKLAMA

Jego finaliści mają okazję nagrania sesji live, a zwycięzca głosowania publiczności dołącza do line-up’u Firestone Stage. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.konkursfirestone.pl.

O Barbarze Wrońskiej zrobiło się głośno po wydaniu jej debiutanckiej solowej płyty „Dom z ognia”. To właśnie dzięki niej artystka związana poprzednio z zespołem Pustki oraz duetem Ballady i Romanse zyskała oddaną fankę w osobie Brodki, która wystąpi gościnnie podczas jej koncertu.

Amerykańska legenda motoryzacji, marka Firestone, od 90 lat wspiera muzyczne projekty na świecie. W Polsce promuje młode talenty muzyczne, które w ramach programu Firestone Headliners of Tomorrow, walczą o swoje miejsce na jednej ze scen Open’er Festival – Firestone Stage.

17. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 4 – 7 lipca 2018 roku na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo.

Więcej informacji na temat line-up’u Firestone Stage można znaleźć na: www.opener.pl,
a o projekcie Firestone Live na: www.live.firestone.pl.

▸ Przeczytaj także: Nicki Minaj w nowym klipie ubrana w nic – prawie naga!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA