Adam Lambert wraca do Polski. Tym razem autor hitu „Ghost Town” będzie gościem specjalnym The Voice of Poland.

Wokalista przygotował dla polskich fanów wyjątkową niespodziankę. 21 listopada, w zapowiadanym odcinku The Voice of Poland, Adam Lambert zaśpiewa na żywo piosenki z najnowszej płyty „The Original High”. Ale na tym nie zakończy się jego udział w programie. Na pewno będzie kibicował uczestnikom jako ekspert w dziedzinie śpiewu, a może nawet wcieli się w rolę trenera?

Piosenka „Ghost Town” cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością. Do tego stopnia, że uzyskał status diamentowego singla. Przypomnijmy, że to właśnie ten utwór w etapie bitew zaśpiewał Marcin Staszek i Bartek Staniszewski. Wtedy Adam Lambert nagrał dla uczestników swoje pozdrowienia.

Najnowszym utworem promującym album „The Original High” jest „Another Lonely Night”. Piosenka szturmem podbija listy przebojów i ma szansę powtórzyć sukces „Ghost Town”.

Przypomnijmy, że płyta “The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles. Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster). Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence “Rumors” słychać Szwedkę Tovę Lo. Zaś w “Lucy” pojawia się Brian May z Queen.

Występ w The Voice of Poland nie jest ostatnią zapowiedzianą wizytą Adama Lamberta w naszym kraju. Wokalista pojawi się w Polsce w 2016 roku na regularnym koncercie. Adam Lambert wystąpi 30 kwietnia na warszawskim Torwarze. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie.

ZOBACZ TELEDYSK
ADAM LAMBERT – ANOTHER LONELY

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!