MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyBruce Springsteen - zobacz zwiastun reedycji płyty "The River"!

Bruce Springsteen – zobacz zwiastun reedycji płyty “The River”!
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

4 grudnia na półki sklepowe trafi reedycja jednego z najlepszych albumów Bruce”a Springsteena – dwupłytowego krążka “The River” (1980).

Wydawnictwo zatytułowane ‘The Ties That Bind: The River Collection” zawiera 52 utwory na 4 płytach CD – a także 4 godziny niepublikowanych materiałów video na 3 płytach DVD (albo 2 dyskach Blu-Ray).

REKLAMA

Jedną z atrakcji jest tu materiał video z nagrywanym na kilka kamer, nie publikowanym nigdy wcześniej koncertem Springsteena z Arizony. Udostępniony został właśnie fragment tego występu.

Kolekcja ‘The Ties That Bind: The River Collection” to upamiętnienie jednego z najlepszych albumów Bruce”a Springsteena – dwupłytowego krążka “The River”, jaki ukazał się 17 października 1980 roku i dotarł do 1. miejsca listy przebojów Billbaord TOP 200.

Materiały promocyjne partnera

Na wydawnictwo 4CD+3DVD (oraz 4CD+2BluRay) składa się podwójny album ‘The River”, płyta ‘The River: Single Album” oraz płyta ‘The River: Outtakes” z materiałami nagranymi podczas sesji w studio pomiędzy 1979 a 1980 rokiem.

Materiały video to dwa dyski z koncertem z Tempe w Arizonie (24 utwory, ponad 2 i pół godziny występu!), ujęcia z prób, materiał dokumentalny „The Ties That Bind” o płycie ‘The River” i książeczka z ponad 200 unikalnymi zdjęciami i esejem autorstwa Mikala Gilmore”a.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
BRUCE SPRINGSTEEN – THE RIVER

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA