Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska i Marta Gałuszewska chcą “Księcia Czarusia”

W sieci pojawił się klip do piosenki z animacji “Książę Czaruś”. Piosenkę śpiewają Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska i Marta Gałuszewska.

Honorata Skarbek występuje w roli Śpiącej Królewny, Ewelina Lisowska jako Kopciuszek i Marta Gałuszewska jako Królewna Śnieżka. Sam teledysk jest oryginalny, ale z polskim dubbingiem. Polski tekst napisał Patryk Kumór.

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni – Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę – w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia. Oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w najnowszej, pełnej muzyki, tańca i humoru animacji od twórców “Shreka”. Czary-mary, dobre i złe wróżki, olbrzymy, loty balonem, miłosne przeboje i sercowe podboje. Wszystko to – i jeszcze więcej – sprawi, że za górami i za lasami zabawa po prostu nie będzie mieć końca.

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć “tę jedyną”, zanim będzie za późno?

W oryginalnej wersji językowej “Księcia Czarusia” swoich głosów użyczyli: Avril Lavigne, Demi Lovato, Sia, G.E.M oraz filar grupy Monthy Pythona, wielki mistrz komedii – John Cleese.

Obsada polskiego dubbingu: Karol Jankiewicz, Weronika Bochat, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek, Marta Gałuszewska, Przemysław Nikiel i Jarosław Boberek.

Animacja “Książę Czaruś” w kinach od 27 lipca.

▸ Przeczytaj także: Szczęśliwa 13. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice za nami! (ZDJĘCIA)

Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska i Marta Gałuszewska chcą “Księcia Czarusia”

zespoły weselne